PTC23DACN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC23DACN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTC23DACN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 DUAL STR 46POS
Foi de date: PTC23DACN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTC23DACN
Număr parc PTC23DACN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 DUAL STR 46POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6986 pcs Fișa cu date PTC23DACN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.650" (16.51mm) Alte nume S2032-23
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 46
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 46 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.320" (8.13mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)