PTC13SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC13SBBN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTC13SBBN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL R/A 13POS
Foi de date: PTC13SBBN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTC13SBBN
Număr parc PTC13SBBN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL R/A 13POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3474 pcs Fișa cu date PTC13SBBN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume S1122-13
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 13
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 13 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)