PTC10SBCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC10SBCN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTC10SBCN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS
Foi de date: PTC10SBCN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTC10SBCN
Număr parc PTC10SBCN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5178 pcs Fișa cu date PTC10SBCN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume S1132-10
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 10
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.320" (8.13mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)