PRPC040SBBN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC040SBBN-M71RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC040SBBN-M71RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL R/A 40POS
Foi de date: PRPC040SBBN-M71RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PRPC040SBBN-M71RC
Număr parc PRPC040SBBN-M71RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL R/A 40POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108522 pcs Fișa cu date PRPC040SBBN-M71RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk