PRPC037SACN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC037SACN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC037SACN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 37POS
Foi de date: PRPC037SACN-RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRPC037SACN-RC
Număr parc PRPC037SACN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 37POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 97433 pcs Fișa cu date PRPC037SACN-RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk