PRPC025SBBN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC025SBBN-M71RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC025SBBN-M71RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL R/A 25POS
Foi de date: PRPC025SBBN-M71RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRPC025SBBN-M71RC
Număr parc PRPC025SBBN-M71RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL R/A 25POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118659 pcs Fișa cu date PRPC025SBBN-M71RC.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Brass Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board or Cable
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie -
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.220" (5.58mm) Alte nume S9522E-25
S9522E-25-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 25 Număr de contacte Flash
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație All
Codul producătorului PRPC025SBBN-M71RC Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație Gold Înălțimea izolației -
Caracteristici - Descriere extinsă 25 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Descriere CONN HEADER .100" SNGL R/A 25POS Ratingul curent 3A per Contact
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Gold Contactați Finish - Postați Flash
Contact Finish - Împerechere 0.098" (2.50mm) Tip conector Header, Breakaway