PRPC023SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC023SADN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC023SADN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS
Foi de date: PRPC023SADN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PRPC023SADN-RC
Număr parc PRPC023SADN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4876 pcs Fișa cu date PRPC023SADN-RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk