PRPC018SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC018SADN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC018SADN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 18POS
Foi de date: PRPC018SADN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PRPC018SADN-RC
Număr parc PRPC018SADN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 18POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5988 pcs Fișa cu date PRPC018SADN-RC.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk