PRPC016SFAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC016SFAN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC016SFAN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 16POS
Foi de date: PRPC016SFAN-RC.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRPC016SFAN-RC
Număr parc PRPC016SFAN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 16POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 241742 pcs Fișa cu date PRPC016SFAN-RC.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk