PRPC013SFAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC013SFAN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRPC013SFAN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS
Foi de date: PRPC013SFAN-RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRPC013SFAN-RC
Număr parc PRPC013SFAN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223851 pcs Fișa cu date PRPC013SFAN-RC.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Brass Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board or Cable
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie -
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.120" (3.05mm) Alte nume S9513E-13
S9513E-13-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 13 Număr de contacte Flash
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație All
Codul producătorului PRPC013SFAN-RC Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație Gold Înălțimea izolației 0.537" (13.63mm)
Caracteristici - Descriere extinsă 13 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS Ratingul curent 3A per Contact
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.318" (8.08mm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Gold Contactați Finish - Postați Flash
Contact Finish - Împerechere 0.098" (2.50mm) Tip conector Header, Breakaway