PREC039SAFN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC039SAFN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PREC039SAFN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 39POS
Foi de date: PREC039SAFN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PREC039SAFN-RC
Număr parc PREC039SAFN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 39POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3743 pcs Fișa cu date PREC039SAFN-RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.948" (24.09mm) Alte nume S1062EC-39
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 39
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.098" (2.50mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 39 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.620" (15.75mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)