PREC036SAFN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC036SAFN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PREC036SAFN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 36POS
Foi de date: PREC036SAFN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PREC036SAFN-RC
Număr parc PREC036SAFN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 36POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6791 pcs Fișa cu date PREC036SAFN-RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.948" (24.09mm) Alte nume S1062EC-36
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 36
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.098" (2.50mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.620" (15.75mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)