PREC019SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC019SABN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PREC019SABN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS
Foi de date: PREC019SABN-RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PREC019SABN-RC
Număr parc PREC019SABN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 224318 pcs Fișa cu date PREC019SABN-RC.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Brass Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board or Cable
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie -
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.230" (5.84mm) Alte nume S9504E-19
S9504E-19-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 19 Număr de contacte -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație All
Codul producătorului PREC019SABN-RC Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație Tin Înălțimea izolației 0.558" (14.18mm)
Caracteristici - Descriere extinsă 19 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS Ratingul curent 3A per Contact
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Tin Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere 0.098" (2.50mm) Tip conector Header, Breakaway