PREC014SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC014SADN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PREC014SADN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 14POS
Foi de date: PREC014SADN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PREC014SADN-RC
Număr parc PREC014SADN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 14POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7091 pcs Fișa cu date PREC014SADN-RC.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk