PREC012SAFN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC012SAFN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PREC012SAFN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 12POS
Foi de date: PREC012SAFN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PREC012SAFN-RC
Număr parc PREC012SAFN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 12POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3638 pcs Fișa cu date PREC012SAFN-RC.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.948" (24.09mm) Alte nume S1062EC-12
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 12
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.098" (2.50mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.620" (15.75mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)