PPTC251KFXC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PPTC251KFXC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PPTC251KFXC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN FEMALE 25POS .1" SMD TIN
Foi de date: PPTC251KFXC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PPTC251KFXC
Număr parc PPTC251KFXC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN FEMALE 25POS .1" SMD TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5863 pcs Fișa cu date PPTC251KFXC.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board Serie -
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume S4516
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 25
Tipul de montare Surface Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Polyester Înălțimea izolației 0.280" (7.10mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 25 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin Ratingul curent 3A