PEC34SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC34SAAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC34SAAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS
Foi de date: 1.PEC34SAAN.pdf2.PEC34SAAN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PEC34SAAN
Număr parc PEC34SAAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61427 pcs Fișa cu date 1.PEC34SAAN.pdf2.PEC34SAAN.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board or Cable
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie -
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.120" (3.05mm) Alte nume S1012E-34
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 34 Număr de contacte 100µin (2.54µm)
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material - Izolație All Codul producătorului PEC34SAAN
Lungime - Post (împerechere) - Materialul de izolație Tin
Înălțimea izolației 0.450" (11.43mm) Caracteristici -
Descriere extinsă 34 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS
Ratingul curent 3A Curent - maxim / contact -
Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm) Lungimea contactului - împerecherea -
Contactați Finish - Postați 100µin (2.54µm) Contact Finish - Împerechere 0.100" (2.54mm)