PEC32SADN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC32SADN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC32SADN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS
Foi de date: 1.PEC32SADN.pdf2.PEC32SADN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC32SADN
Număr parc PEC32SADN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36415 pcs Fișa cu date 1.PEC32SADN.pdf2.PEC32SADN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.750" (19.05mm) Alte nume S1042E-32
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 32
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.420" (10.67mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)