PEC20SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC20SBAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC20SBAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS
Foi de date: PEC20SBAN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC20SBAN
Număr parc PEC20SBAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71082 pcs Fișa cu date PEC20SBAN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume S1112E-20
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.100" (2.54mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)