PEC18SZAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC18SZAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC18SZAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" 18POS
Foi de date: 1.PEC18SZAN.pdf2.PEC18SZAN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC18SZAN
Număr parc PEC18SZAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" 18POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46234 pcs Fișa cu date 1.PEC18SZAN.pdf2.PEC18SZAN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.340" (8.64mm) Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 18 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.120" (3.05mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)