PEC12SFDN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC12SFDN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEC12SFDN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS
Foi de date: 1.PEC12SFDN.pdf2.PEC12SFDN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEC12SFDN
Număr parc PEC12SFDN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62443 pcs Fișa cu date 1.PEC12SFDN.pdf2.PEC12SFDN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.838" (21.29mm) Alte nume S1242E-12
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 12
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.420" (10.67mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)