PCC36SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCC36SBAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER 36POS .100 RT ANGLE
Foi de date: PCC36SBAN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCC36SBAN
Număr parc PCC36SBAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER 36POS .100 RT ANGLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30491 pcs Fișa cu date PCC36SBAN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 36 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.100" (2.54mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)