PBC28SABN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC28SABN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBC28SABN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS
Foi de date: 1.PBC28SABN.pdf2.PBC28SABN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBC28SABN
Număr parc PBC28SABN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35679 pcs Fișa cu date 1.PBC28SABN.pdf2.PBC28SABN.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.560" (14.22mm) Alte nume S1021E-28
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 28
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)