PBC14SFEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC14SFEN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBC14SFEN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS
Foi de date: 1.PBC14SFEN.pdf2.PBC14SFEN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PBC14SFEN
Număr parc PBC14SFEN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38147 pcs Fișa cu date 1.PBC14SFEN.pdf2.PBC14SFEN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.938" (23.83mm) Alte nume S1251E-14
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 14
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.520" (13.21mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)