NREC033SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC033SABN-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NREC033SABN-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
Foi de date: NREC033SABN-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NREC033SABN-RC
Număr parc NREC033SABN-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4230 pcs Fișa cu date NREC033SABN-RC.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk