NREC024SABC-M30RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC024SABC-M30RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NREC024SABC-M30RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" SNGL SMD 24POS
Foi de date: NREC024SABC-M30RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NREC024SABC-M30RC
Număr parc NREC024SABC-M30RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" SNGL SMD 24POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 146025 pcs Fișa cu date NREC024SABC-M30RC.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk