NPPC071KFXD-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NPPC071KFXD-RC
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100" 7POS
Foi de date: 1.NPPC071KFXD-RC.pdf2.NPPC071KFXD-RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NPPC071KFXD-RC
Număr parc NPPC071KFXD-RC Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100" 7POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144768 pcs Fișa cu date 1.NPPC071KFXD-RC.pdf2.NPPC071KFXD-RC.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board Serie -
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 7 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.280" (7.10mm)
Culoarea izolației - Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 7 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 3A