HSC35DRYN-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC35DRYN-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Foi de date: HSC35DRYN-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HSC35DRYN-S93
Număr parc HSC35DRYN-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4545 pcs Fișa cu date HSC35DRYN-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 35
Numărul de poziții 70 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică -
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)