HSC17DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC17DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Foi de date: HSC17DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HSC17DRTH-S93
Număr parc HSC17DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7973 pcs Fișa cu date HSC17DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 17
Numărul de poziții 34 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)