HCC49DRYS
Prezentarea produsului
Număr parc: HCC49DRYS
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
Foi de date: 1.HCC49DRYS.pdf2.HCC49DRYS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HCC49DRYS
Număr parc HCC49DRYS Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4734 pcs Fișa cu date 1.HCC49DRYS.pdf2.HCC49DRYS.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 49
Numărul de poziții 98 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HCC49HETN
HCC49HETN
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100
In stoc: 8403 pcs
Descarca:
RFQ
HCC49DRYN-S734
HCC49DRYN-S734
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
In stoc: 6080 pcs
Descarca: HCC49DRYN-S734.pdf
RFQ
HCC49DRYS-S93
HCC49DRYS-S93