HCC26DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HCC26DRYS
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
Foi de date: 1.HCC26DRYS.pdf2.HCC26DRYS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HCC26DRYS
Număr parc HCC26DRYS Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8417 pcs Fișa cu date 1.HCC26DRYS.pdf2.HCC26DRYS.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 26
Numărul de poziții 52 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HCC26HETN
HCC26HETN
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
In stoc: 13774 pcs
Descarca:
RFQ
HCC26DRYS-S93
HCC26DRYS-S93
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
In stoc: 7444 pcs
Descarca: HCC26DRYS-S93.pdf
RFQ
HCC26HETH
HCC26HETH
Descarca:
HCC26DRYS-S734
HCC26DRYS-S734