GSM25DREF
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GSM25DREF
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
Foi de date: GSM25DREF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GSM25DREF
Număr parc GSM25DREF Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8420 pcs Fișa cu date GSM25DREF.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.156" (3.96mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 25
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GSM25DRKF-S13
GSM25DRKF-S13
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
In stoc: 6304 pcs
Descarca: GSM25DRKF-S13.pdf
RFQ
GSM25D
GSM25D
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 25W