GSC44DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC44DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Foi de date: GSC44DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GSC44DRTS-S93
Număr parc GSC44DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6597 pcs Fișa cu date GSC44DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 44
Numărul de poziții 88 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GSC44DRXI-S734
GSC44DRXI-S734
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
In stoc: 7423 pcs
Descarca: GSC44DRXI-S734.pdf
RFQ
GSC44DRTN-S734
GSC44DRTN-S734
In stoc: 5760 pcs
Descarca: GSC44DRTN-S734.pdf
RFQ
GSC44DRTS
GSC44DRTS