GSC19DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC19DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Foi de date: GSC19DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GSC19DRTH-S93
Număr parc GSC19DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8428 pcs Fișa cu date GSC19DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 19
Numărul de poziții 38 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GSC19DRTH
GSC19DRTH
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100