GSC12DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC12DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Foi de date: GSC12DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GSC12DRTH-S93
Număr parc GSC12DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13100 pcs Fișa cu date GSC12DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 12
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)