GSC06DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC06DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Foi de date: GSC06DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GSC06DRTH-S93
Număr parc GSC06DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12515 pcs Fișa cu date GSC06DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 6
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)