GBC17DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GBC17DRYS
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Foi de date: 1.GBC17DRYS.pdf2.GBC17DRYS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GBC17DRYS
Număr parc GBC17DRYS Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14710 pcs Fișa cu date 1.GBC17DRYS.pdf2.GBC17DRYS.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 17
Numărul de poziții 34 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GBC17DRYS-S734
GBC17DRYS-S734
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
In stoc: 13125 pcs
Descarca: GBC17DRYS-S734.pdf
RFQ
GBC17DRYN-S734
GBC17DRYN-S734
In stoc: 13869 pcs
Descarca: GBC17DRYN-S734.pdf
RFQ
GBC17SGSN-M89
GBC17SGSN-M89
Descriere: CONN HEADER 17POS .100 RT/A SMD
Descarca: GBC17SGSN-M89.pdf
GBC17DRYS-S93
GBC17DRYS-S93