FMB50DYRD
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMB50DYRD
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Foi de date: 1.FMB50DYRD.pdf2.FMB50DYRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMB50DYRD
Număr parc FMB50DYRD Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2740 pcs Fișa cu date 1.FMB50DYRD.pdf2.FMB50DYRD.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 50
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Board Edge, Straddle Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Caracteristici Card Extender
Tip de contact Cantilever Materiale de contact Spinodal
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Culoare Black Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)