ESC35DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ESC35DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Foi de date: ESC35DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ESC35DRTS-S93
Număr parc ESC35DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7437 pcs Fișa cu date ESC35DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 35
Numărul de poziții 70 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)