ESC30DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ESC30DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Foi de date: ESC30DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ESC30DRTS-S93
Număr parc ESC30DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5998 pcs Fișa cu date ESC30DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 30
Numărul de poziții 60 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)