ESC18DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ESC18DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Foi de date: ESC18DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ESC18DRTH-S93
Număr parc ESC18DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10879 pcs Fișa cu date ESC18DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 18
Numărul de poziții 36 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ESC18DRTF-S13
ESC18DRTF-S13
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
In stoc: 8606 pcs
Descarca: ESC18DRTF-S13.pdf
RFQ
ESC18DRTH
ESC18DRTH