EMC36DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: EMC36DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
Foi de date: EMC36DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EMC36DRTH-S93
Număr parc EMC36DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5988 pcs Fișa cu date EMC36DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 36
Numărul de poziții 72 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)