EBC44HEYN
Prezentarea produsului
Număr parc: EBC44HEYN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
  • Mesaj
Specificațiile EBC44HEYN
Număr parc EBC44HEYN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27277 pcs Fișa cu date
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Single Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții / Bay / Row -
Numărul de poziții 44 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică - Caracteristici -
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)