EBC17HETH
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EBC17HETH
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EBC17HETH
Număr parc EBC17HETH Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36432 pcs Fișa cu date
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Single Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții / Bay / Row -
Numărul de poziții 17 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Caracteristici -
Tip de contact Cantilever Materiale de contact Phosphor Bronze
Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Contactați Finish Gold
Culoare - Tipul cardului Non Specified - Dual Edge
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)