ASC44DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ASC44DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Foi de date: ASC44DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASC44DRTS-S93
Număr parc ASC44DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4538 pcs Fișa cu date ASC44DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 44
Numărul de poziții 88 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)