ASC36DRYN-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ASC36DRYN-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
Foi de date: ASC36DRYN-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASC36DRYN-S93
Număr parc ASC36DRYN-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4273 pcs Fișa cu date ASC36DRYN-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 36
Numărul de poziții 72 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică -
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ASC36DRYN-S734
ASC36DRYN-S734
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
In stoc: 4114 pcs
Descarca: ASC36DRYN-S734.pdf
RFQ
ASC36DTEI
ASC36DTEI
In stoc: 1577 pcs
Descarca: ASC36DTEI.pdf
RFQ
ASC36DRYN
ASC36DRYN