ASC30DRTS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASC30DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Foi de date: ASC30DRTS-S93.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ASC30DRTS-S93
Număr parc ASC30DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5552 pcs Fișa cu date ASC30DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 30
Numărul de poziții 60 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ASC30DRYH-S93
ASC30DRYH-S93
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
In stoc: 5396 pcs
Descarca: ASC30DRYH-S93.pdf
RFQ
ASC30DRTS
ASC30DRTS