ASC28DREN-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ASC28DREN-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Foi de date: ASC28DREN-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASC28DREN-S93
Număr parc ASC28DREN-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6952 pcs Fișa cu date ASC28DREN-S93.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 28
Numărul de poziții 56 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Gen Female Flansa Caracteristică -
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)