ASC07DRYI-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: ASC07DRYI-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Foi de date: ASC07DRYI-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASC07DRYI-S93
Număr parc ASC07DRYI-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9170 pcs Fișa cu date ASC07DRYI-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 7
Numărul de poziții 14 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)