AMC31DRES-S734
Prezentarea produsului
Număr parc: AMC31DRES-S734
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Foi de date: AMC31DRES-S734.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AMC31DRES-S734
Număr parc AMC31DRES-S734 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3061 pcs Fișa cu date AMC31DRES-S734.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 31
Numărul de poziții 62 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.031" (0.79mm)